O nas‎ > ‎

Członkowie koła


Łowiectwo w kole Ponowa jest tradycją rodzinną przekazywaną z ojca na syna i wnuka. Pomyślność i sukces w gospodarce łowieckiej na terenie naszych obwodów budowały zarządy poprzednich kadencji jak i obecny przy współudziale wszystkich kolegów naszego Koła.

Zarząd koła

Krzysztof Kowalski
Prezes
tel. 604 315 235 
Włodzimierz Kunc

Łowczy
tel. 508 300 926
Stanisław Pińkowski
Sekretarz
tel. 692 966 780 
Bartłomiej Stogowski
Skarbnik
tel. 604 752 283
Mirosław Podebry
Podłowczy 
obwodu 24
tel. 604 312 945 


Komisja rewizyjna

SONY DSC᎐ࠞ
Leszek Kunc 
Przewodniczący komisji
Zbigniew Czapla
Członek komisji
Bogusław Skuratko
Członek komisji

Lista członków koła

Liczba wyświetlanych pozycji: 72
ImięNazwiskoMiastoTelefone-mail
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Sortuj 
 
Jerzy Bejda Braniewo   
Andrzej Białkowski Zagaje   
Paweł Białkowski Zagaje   
Maciej Blaut Głębock kol.   
Andrzej Bobek Płoskinia   
Jacek Bobek Braniewo   
Jan Bobek Braniewo   
Wojciech Bobek Płoskinia   
Franciszek Bruzda Stegna   
Mariusz Bruzda Stegna   
Tomasz Chwietkiewicz    
Zbigniew Czapla Braniewo   
Krzysztof Czarnecki Głębock   
Jan Czepułkowski Zakrzewiec   
Ryszard Czepułkowski Braniewo   
Przemek Dębiński Banino k. Gdańska 604 48 41 43 pdebinski@gmail.com 
Michał Gawryszewski Pieniężno   
Ewa Godlewska Podleśne   
Henryk Godlewski Rogity   
Jacek Godlewski Podleśne   
Tobiasz Godlewski Podleśne   
Piotr Grenzler Złotowo   
Robert Jureko Braniewo   
Przemysław Kaczmarczyk Leśna Dąbrowa   
Mariusz Kajat Zagaje   
Łukasz Kasprzyk    
Paweł Koreń Banino k. Gdańska 606 75 25 26  pawel.koren@gmail.com 
Karol Korneluk Łajsy   
Rafał Korneluk Łajsy   
Zbigniew Korneluk Łajsy   
Krysztof Kowalski Bobrowiec   
Zbigniew Kowalski Płoskinia 604 315 235  
Ireneusz Krzyżanowski Wyżyny   
Andrzej Kuchta Sówki   
Dominik Kunc Gronowo   
Jacek Kunc Braniewo   
Leszek Kunc Młoteczno   
Marek Kunc Gdynia   
Michał Kunc Gronowo   
Włodzimierz Kunc Gronowo   
Jan Kuriata Elbląg   
Andrzej Mindza Bieńkowo   
Bogdan Mindza Bieńkowo   
Kamil Niedbała    
Henryk Olchowik Kamińsk   
Norbert Orpych    
Jarosław Ossowski    
Andrzej Paprocki    
Tadeusz Paradowski    
Artur Piegdoń Gronowo   
Mariusz Pińkowski Stępień   
Stanisław Pińkowski Stępień 692 966 780  
Mirosław Podebry Zagaje 604 312 945  
Kamil Popiel    
Kazimierz Przyborowski Braniewo   
Wincenty Przyborowski Braniewo   
Sławomir Skiba Luka   
Emil Skinder Braniewo   
Bogusław Skuratko Zagaje   
Remigiusz Stefański    
Bartłomiej Stogowski Braniewo 606 856 042  
Artur Stramski    
Zbigniew Szewczyński Elbląg   
Jan Werbowy Braniewo   
Jerzy Wieliczko    
Stefan Wróbel    
Grzegorz Wyszomirski Braniewo   
Tomasz Wyszomirski Gronowo   
Ludwik Zemło Złotowo   
Grzegorz Zębek Braniewo   
Piotr Żak Świętochowo 602 298 907  
Władysław Żak Braniewo   
Liczba wyświetlanych pozycji: 72
Comments